Myjnia ręczna i auto detailing

 
SUPER TANIO

Korekta lakieru

Korekta lakieru to nadanie blasku poprzez usunięcie mikrorysek, które powodują optyczne wrażenie zmatowienia i zużycia auta.

W wielu przypadkach ten zabieg wystarcza do optycznego odmłodzenia samochodu o kilka lat.

Korekta ta nie usuwa natomiast głębokich rys a jedynie te płytsze, stąd też jeśli auto nie miało nigdy robionego woskowania czy polerowania może okazać się, że będzie potrzeba wykonania polerowania dwuetapowego co pociąga za sobą powtórzenie takiego zabiegu jeszcze raz!

UMÓW WIZYTĘ
 

Redukcja zarysowań

Redukcja / korekta / wypełnienie zarysowań to zabieg polegający na wypełnienie głębokich rys (po gwoździu, kluczu) lakierem bazowym w kolorze nadwozia oraz lakierem bezbarwnym a następnie wypolerowaniu całego elementu na którym rysa została skorygowana.

Nie jest to malowanie pistoletem całego elementu nadwozia, więc w większości przypadków bardzo redukuje widoczność takiej rysy ale z bliskiej odległości mogą być widoczne niedoskonałości.

Jest to idealna opcja jeśli zależy nam na czasie, zaoszczędzeniu pieniędzy oraz na zachowaniu oryginalnej grubości lakieru na aucie. Rysy takie można usunąć w ciągu godziny (po uprzednim dorobieniu lakieru) i usługa ta kosztuje dużo mniej niż pomalowanie całego elementu jak zderzak, błotnik, czy drzwi!

UMÓW WIZYTĘ
 

Polerowanie lamp

Polerowanie lamp czy przednich reflektorów to nie tylko zabieg estetyczny ale też podnoszący bezpieczeństwo jazdy.

Większość kilkuletnich aut posiada reflektory zrobione z plastiku który matowieje na skutek uderzania w niego drobinek piasku podczas jazdy. Zmatowione reflektory osłabiają przepuszczalność światła żarówek oraz rozpraszają to światło zmniejszając widoczność o połowę.

Lampy / reflektory plastikowe polerujemy na aucie, natomiast szklane ze względu na dużą twardość i użycie do polerowania tlenku ceru przyjmujemy do polerowania tylko zdemontowane.

UMÓW WIZYTĘ
 

Pakiet do sprzedaży

Pakiet do sprzedaży to rożne zabiegi mające na celu odświeżenie samochodu a w następstwie szybszą sprzedaż za wyższą kwotę.

W zależności od wielkości auta, zniszczenia jego lakieru, zabrudzeń i rys możemy zaproponować odświeżenie wnętrza (pranie parowe siedzeń, impregnacja skór), odkurzanie, ozonowanie, polerowanie lakieru wraz z usunięciem dużych rys i odprysków (lakierem bazowym), odświeżenie plastików zewnętrznych, czy nawet usunięcie rys na szybach bocznych, czy na przedniej.

Pakiet taki spowoduje, że auto będzie atrakcyjne na tle innych z tego samego rocznika, sprzeda się szybciej i za wyższą kwotę.

UMÓW WIZYTĘ
 

Usuwanie asfaltu

Usuwanie smoły i asfaltu wykonywane jest całkowicie ręcznie za pomocą neutralnych dla lakieru rozpuszczalników, które rozpuszczają jedynie przyklejoną do lakieru samochodu smołę.

Pakiet może być wykonywany na całym aucie, lub też na części jak dolne części drzwi (od listew w dół), błotniki, zderzaki.

Usuwanie smoły z lakieru [tar removal] może być w niektórych przypadkach konieczne do wykonania prawidłowego polerowania lakieru. Zbyt duża ilość cząsteczek smoły czy asfaltu (smoła+piasek) przyklejona do elementów nadwozia może uniemożliwić bezpieczną polerkę, odświeżanie czy korekty lakieru.

UMÓW WIZYTĘ
 

Woskowanie lakieru

Woskowanie lakieru jest zabezpieczeniem lakieru przez działaniem czynników atmosferycznych. Może być wykonywane ręcznie, mechanicznie (woski twarde) lub nakładane natryskowo (woski płynne).

Woskowanie ma sens wtedy, gdy lakier został przygotowany poprzez polerowanie oraz dekontaminację (usunięcie zanieczyszczeń jak smoła, osady z klocków, pyły, rdzy, nalot z drzew)

Wosk jest jedynie zabezpieczeniem lakieru a nie substytutem usługi polerowania samochodu!

UMÓW WIZYTĘ
 

Pielęgnacja wnętrza

Pielęgnacja wnętrza to nie tylko odkurzanie czy wytarcie kokpitu z kurzu, czy umycie szyb. W zależności od wyposażenia auta możemy zaoferować np. pranie parowe foteli czy impregnację i czyszczenie tapicerki skórzanej.

Odświeżenie siedzeń znacząco wpływa na długość ich eksploatacji. Siedzenia skórzane powinny być czyszczone i impregnowane dwukrotnie w roku. Użycie wosków do pielęgnacji ożywia kolor, zmiękcza skórę i redukuje szanse na pęknięcia, uszkodzenia oraz odbarwienia koloru.

Czyszczenie siedzeń bez względu na to czy są materiałowe, czy skórzane zwiększa komfort użytkowania. Możemy dodatkowo zaoferować ozonowanie auta i przyjemny zapach który będzie się utrzymywał przez dłuższy czas.

UMÓW WIZYTĘ
 

Ochrona ceramiczna

Ochrona ceramiczna to nakładanie powłok ceramicznych które potrzebują utwardzania w odpowiednim czasie oraz temperaturze. Jest jeden z droższych zabiegów i nie musi być wykonywany na całym aucie.

Możliwe jest nakładanie powłok ceramicznych na elementy najbardziej narażone na zabrudzenia, insekty czy błoto - np progi, dolne części drzwi, zderzaki, czy maskę.

Tańszym i szybszym rozwiązaniem są powłoki polimerowe, które nie wymagają kilkugodzinnego utwardzania. Sposób aplikacji jest natomiast bardzo podobny. Oba zabiegi powinny być wykonywane na przygotowanym do tego lakierze.

UMÓW WIZYTĘ

Patrz nam na ręce!
Klient może obserwować cały proces prac nad jego autem...

Nie mamy nic do ukrycia a ceny znane są przed rozpoczęciem prac nad autem!


Umów się już dziś
UMÓW TERMIN